Czy opłaca się stosować olej laurowy?

Piszemy na dowolny temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy opłaca się stosować olej laurowy?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 11:04

Dzień dobry. Wypatrywałam ostatnio w internecie jakiegoś preparatu na pryszcze i odnalazłam ciekawą ofertę. Otóż podobno produkt taki jak olej laurowy http://pachnaca-kraina.pl posiada takie atrybuty, które pomagają zwalczać wypryski i trądzik. Można używać go bezpośrednio na skórę, albowiem jest w pełni bezpieczny. Mimo to nie mam bladego pojęcia czy to prawdziwość, a nie chcę wydawać bezowocnie pieniędzy. Proszę, w następstwie tego o wypowiedzenie się osób, jakie miały szansę korzystać z takiego preparatu. Z góry dziękuje wszystkim za udzieloną pomoc.

podobne tematy:
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

Postautor: henryk1965 » 28 paź 2016, 11:14

Cześć. To prawda, że olej laurowy działa kojąco na cerę. Sama miałam problemy z cerą oraz wielokrotnie pojawiały mi się na twarzy pryszcze. Było to niezmiernie krępujące oraz wkurzające. Od kiedy tak właściwie zdecydowałam się na stosowanie oleju problemy zniknęły. Rzeczywiście można stosować ten specyfik bezpośrednio na twarz- nie ma się czego bać albowiem jest w pełni bezpieczny. Na domiar tego używam go na włosy to właśnie dzięki czemu są one odżywione i mocniejsze, a co znacznie więcej pozbyłam się na solidne łupieżu. Stanowczo polecam ten kosmetyk.

podobne tematy:

Wróć do „Strefa luzu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości