Potrzebuje rzetelnego kominiarza

Piszemy na dowolny temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Potrzebuje rzetelnego kominiarza

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:29

Cześć, potrzebuję namiary na sprawdzonego i niedrogiego kominiarza w okolicach Olsztyna. Podzwoniłem do kilku, ale ceny są astronomiczne. Od 120 do 300 złotych za przeczyszczenie komina. Jak spytałem skąd taka różnica cenowa to usłyszałem, że wszystko jest zależne od komina. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Czym może się on różnić?

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Witaj, nie mam pojęcia gdzie się dodzwoniłeś lecz jest to już rozbój w biały dzień. 300 złotych za wyczyszczenie komina to paranoja. Jak długo kominiarzowi z tym zejdzie? W moim domu jak czyści 2 kominy i podbija protokół to zajmuje mu niecałą godzinę. Życzy sobie za usługę 150 zł. Natomiast jeśli nie możesz znaleźć uczciwego kominiarza to zerknij na ten portal: https://biozamrazarki.pl/?p=72 - na 100% znajdziesz dobrego kominiarza. Ja często właśnie w taki sposób szukam firm do różnych robót przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tego portalu internetowego. Oczywiście zawsze przed wyborem przeczytam opinię o wybranych fachowcu.

podobne tematy:

Wróć do „Strefa luzu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości