Strona 1 z 1

Dobry lekarz dla dziecka w Zielonej Górze

: 18 maja 2016, 12:12
autor: mariusznowak
Dzień dobry, szukam lekarza w Zielonej Górze oferującego wizyty domowe. Mam córkę, która często choruje. Nie mam już sił do stania w kolejkach w przychodni. Również sposób leczenia w mojej opinii jest tam nieskuteczny. Dlatego potrzebuje dobrego pediatry, który szybko postawi dziecko na nogi.

podobne tematy:

Dobry lekarz do dziecka z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 13:09
autor: krzysiekfila
Cześć. Miałem taki sam kłopot co ty z córką. Lekarka w przychodni rozkładała ręce i nie miała pojęcia co zrobić. Znalazłem taki portal internetowy: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i zadzwoniłem do paru gabinetów. Nie było problemu z zamówieniem wizyty domowej. Wszystko miło i grzecznie. Inne podejście do chorego dziecka. Najważniejsze, iż pediatra wiedział jaki lek przepisać i dziecko już o wiele mniej chorowało. Istotna jest profilaktyka a nie tylko przepisywanie leków.

podobne tematy:

Dobry lekarz do dziecka z Zielonej Góry

: 19 maja 2016, 11:46
autor: maxkolonko
Racja, u nas państwowo to tylko są w stanie druczki na leki wypisywać. Na okrągło identyczne antybiotyki. A jak już jest coś bardzie skomplikowanego to nie wiedzą co robić. Taki poziom opieki zdrowotnej w naszym kraju panuje. A prywatnie to nagle już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy: