Która winda będzie najlepiej działa w niedużej firmie?

Piszemy na dowolny temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Która winda będzie najlepiej działa w niedużej firmie?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:37

Dzień dobry. Jestem w trakcie przebudowy mojej firmy produkcyjnej. Nasza produkcja mieści się w budynku , który składa się z dwóch kondygnacji i sporym uproszczeniem prac było by założenie jakieś windy towarowej, która by przewoziła towary między piętrami. Zajmujemy się szyciem odzieży ze skóry. Więc powierzchnia platformy towarowej nie musi być jakaś duża. Wystarczy, że zmieści się w niej paleta i jeden człowiek. Udźwig takiej windy towarowej też chyba nie musi być za duży. Dlatego zastanawiam się nad jakimś niesztandarowym rozwiązaniem, które można było by wpasować we wnętrze budynku. Co wy o tym sądzicie?

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Jaka platforma towarowa będzie najlepiej funkcjonowała w niedużej firmie?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:51

Dzień dobry. Jeżeli myślisz o jakimś specjalnym modelu widny to należało napisać. Dobre platformy towarowe wyszukasz w ofercie tej firmy: https://art-webinfo.pl/2022/05/17/czym-sie-kierowac-zeby-wybrac-najwlasciwsze-modele-anatomiczne . Z tego co zdążyłem się zorientować po twojej wypowiedzi szukasz windy towarowej o dość małym udźwigu. Dlatego jesteś w stanie wybrać niestandardowe rozwiązanie, które można zamontować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Natomiast zastanawiam się czy nie lepszym rozwiązaniem będzie zamontowanie czegoś większego, tak na przyszłość. Jeżeli będzie potrzebny większy udźwig platformy towarowej to będzie w przyszłości kłopot. Może od razu założyć platformę towarową o dużym udźwigu?

podobne tematy:

Wróć do „Strefa luzu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości