Strona 1 z 1

Dobry stomatolog w mieście Radom

: 13 maja 2016, 11:50
autor: annasowa90
Witajcie, poszukuje dobrego dentystę w Radomiu. W Internecie pojawia się sporo gabinetów dentystycznych. Lecz jak już poczytamy komentarze na stronach to już tak pięknie to nie wygląda. Mam do zrobienia 2 implanty. Wydatek spory i chciałabym, żeby było to zrobione odpowiednio i w miarę niedrogo.

podobne tematy:

Dobry stomatolog w miejscowości Radom

: 13 maja 2016, 12:23
autor: mariusznowak
Witaj, sememu miałem podobny problem z wykonaniem implanta. Co ja się naszukałem w sieci dentystów i komentarzy o nich. Ostatecznie zdecydowałem się na tą stomatolog z Radomia http://danuta-majewska.pl . Implant zrobiony wg mnie prawidłowo. Mam go już 3 lata i nie mam do niego żadnych zarzutów. Jedzenie mi nie wchodzi między zęby i implanta, więc jest należycie spasowany. Byłem u stomatologa na 3 wizytach i było po wszystkim. Cenowo jest porównywalna do pozostałych stomatologów z Radomia. Więc możesz spokojnie do niej iść.

podobne tematy:

Sprawdzony stomatolog w mieście Radom

: 16 maja 2016, 9:37
autor: podrygalapawel
Cześć. Nie mogę nic powiedzieć na temat tej placówki stomatologicznej. Ja robiłem zęby w centrum. Jest to Rodent, gdzie jesteś s tanie dość tanio wyleczyć zęby. Mają też podpisaną umowę z NFZ, więc cześć rzeczy możesz zrobić za darmo. Osobiście jestem zadowolony z ich usług.

podobne tematy: