Czy montowanie domofonów ma jeszcze sens?

Piszemy na dowolny temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy montowanie domofonów ma jeszcze sens?

Postautor: mariusznowak » 06 cze 2016, 14:21

Dzień dobry. Ostatnio przeprowadziłem się do własnego domu. Jak można się domyślić nie wszystko jest jeszcze zrobione. Pozostały siłowniki do bram i tego typu sprawy. Zastanawiam się również nad zamontowanie wideodomofonu do furtki. Nie wiem tylko czy ma to jeszcze sens w dzisiejszych czasach a, także czy sprawdzi się to na działce z domem jednorodzinnym. Proszę o radę w tej kwestii fachowców jeśli są na tym forum.

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Czy montaż wideodomofonów ma jeszcze sens?

Postautor: krzysiekfila » 06 cze 2016, 14:49

Dzień dobry. Nie wiem skąd pomysł, że wideodomofon się nie sprawdzi w domku jednorodzinnym. Wręcz odwrotnie - jest to idealne rozwiązanie, które daje możliwość bez wyjścia z budynku na sprawdzenie, kto do nas przyszedł. Garść najważniejszych informacji wyszukasz tu: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - na dzień dzisiejszy jest wiele rozwiązań, które dają możliwość na dopasowanie systemu do twoich wymagań. Na rynku są systemy bezprzewodowe, które umożliwiają zamontowanie wideodomofonu w sytuacji, kiedy budowlańcy zapomnieli poprowadzić kabli pod instalację. Występują również domofony, które pracują doskonale w nocy. Można wideodomofon sparować z systemem alarmowym a, także pozostałą automatyką w budynku. Wszystko zależy jaki masz na to budżet.

podobne tematy:

Wróć do „Strefa luzu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość